Maseczka z glinki

Użyj maseczki z glinki. W przypadku dobrej maski użyj glinki bentonitowej, którą można kupić online i w wielu sklepach ze zdrową żywnością. Bentonitowa glina jest bogata w minerały i od stuleci była stosowana w leczeniu wielu schorzeń, głównie związanych ze skórą. Podczas nakładania maski glinianej, skóra wchłania minerały, podczas gdy glinka wyciąga z niej czarne zaskórniki.
Zastosuj białko jajka na nos. Podczas gdy zapach surowego jajka na twarzy lub nosie może być nieprzyjemny, białe białka są bogate w składniki odżywcze i są mniej schnące niż inne domowe środki zaradcze na czole.
Zrób własne paski na zaskórniki. Paski porowe są wykonane z pewnego rodzaju kleju i czegoś co po przymocowaniu k do nosa lub twarzy wyciąga wągry. Pamiętaj, jednak że paski te nie zapobiegają powstawaniu zaskórników, ale usuwają je dopiero, gdy się pojawią. Wykorzystaj naturalny tonik na twarzy. Tonik jest idealny do usuwania martwych komórek skóry na twarzy oraz zmniejszenia zaczerwienienia lub zapalenia, szczególnie wokół nosa. Użyj herbatę chłodzącą jak mięta, aby uspokoić podrażnioną skórę.
go lekarstwa, aby zmniejszyć ich objętość.